80 let českých kuželek / 24. červen 2018

Letos slaví Česká kuželkářská asociace 80 let a k příležitosti předávání cen Kuželkář sezóny 2016/2017 si pozvali nás, abychom jejich galavečer hudebně doprovodili.

Koncert ke Dni matek / 21. květen 2017

U příležitosti Dne matek jsme zahráli pro plný sál Otakara Motejla v budově Kanceláře veřejného ochránce práv. Spolu s námi na koncertě účinkoval také operní zpěvák Vladimír Chmelo doprovázený klavíristou Janem Králem. Jako malé poděkování pro spolek Ženy 50+, který tento koncert pořádal, zazněla premiéra aranže titulní melodie z filmu Piano pro klavír a čtyři violoncella v podání Šárky Králové a Solitutticelli.

Vánoční večírek / 22. prosinec 2016

Máte zájem o zpestření firemního večírku? Zahrajeme pro Vás a Vaše kolegy Apocalypticu, Jamese Bonda, Queen, Piráty z Karibiku a jiné.

Ke konci roku 2016 jsme vystoupili na vánočním večírku společnosti Edwards Services s. r. o. ve starobrněnském pivovaru.

Lázně Bohdaneč / 16. říjen 2016

Účinkovali jsme na Městských hudebních slavnostech města Lázně Bohdaneč v kostele sv. Máří Magdalény. Připravili jsme na přání program klasických i moderních skladeb, který u posluchačů sklidil velký obdiv. Koncerty v kostele nemusí být vždycky nudné a příliš duchovní.

Koncert na parníku / 22. červenec 2016

Zahráli jsme také cestujícím při plavbě na parníku. Akce proběhla ve spolupráci Filharmonie Brno a Dopravního podniku města Brna. Atmosféra byla jedinečná, zážitek hrát při západu slunce na vodě brněnské přehrady byl pro nás nezapomenutelný. A protože brněnský parník není plně bezbariérový, přišli jsme zahrát i do podpalubí pro lidi, kteří za námi nahoru nemohli.

 

Česká Třebová / 21. červenec 2016

I letní venkovní koncerty mají své kouzlo.  Sedět si na trávě v parku, pít pivko a poslouchat živou interpretaci známých melodií..

Byli jsme pozváni, abychom zahráli v hudebním pavilonu parku Javorka v České Třebové. Zde každoročně probíhají po celé letní prázdniny různé koncerty, divadla a jiné akce. Jelikož odtud pochází jedna z našich členek, účast byla opravdu hojná – prý nejpočetnější za dobu pořádání těchto letních koncertů v Javorce 🙂

Barcamp Brno / 4. červen 2016

Přijali jsme pozvání pořadatele brněnského Barcampu, abychom jim zpestřili celodenní program. Barcamp je mezinárodní sít otevřených konferencí a workshopů, obyčejně se zaměřuje na nové trendy v internetových aplikacích, designu, nových technologiích, médiích, reklamě, podnikání a dalších souvisejících oborech.

Zdroj: Barcamp Brno

Silvestr Monkey Sirkus / 31. prosinec 2015

Co jste dělali na Silvestra? My se nechali unést do moravské krajiny.

Poslední den v roce se sokolovna v malebné vesničce Kobylí proměnila na netradiční prostor, kde přes den probíhala výstava minimalistických plakátů, v podvečer náš koncert a po něm vypukla silvestrovská párty. S více než dvěma tisíci nafukovacími balónky nad hlavami jsme hráli asi poprvé a naposled 🙂